Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Music Man Custom Design Experience: vysněné StingRaye na míru

Minulý týden nastartovala společnost Ernie Ball Music Man nový program Custom Design Experience, umožňující hráčům přizpůsobit si při výběru každou specifikaci baskytary StingRay Special. V online konfigurátoru fungujícím na platformě 3D renderingu je možno vybírat ze čtyř i pětistrunných, pravo či levorukých provedení, volit lze profil i materiál krku a pražcového nebo bezpražcového hmatníku, včetně tvaru pozičních značek.

Nechybí možnost instalace jednoho nebo dvou firemních humbuckerů se stříbrnými, zlatými či černými pólovými nástavci a v neposlední řadě také povrchové úpravy zahrnující třicítku různých transparentních i klasických laků, společně s volbou povrchu hardwaru, barvy pickguardu, snímačových krytů apod. V továrně v kalifornském San Luis Obispo vám na přání dokonce nástroj seřídí na různá ladění (standard, Eb, D nebo drop-D / A) a basu je možno dodat v pevném pouzdře G&G nebo v kvalitním gig bagu značky Mono. Čekací doba na StingRaye Special na bázi Custom Shopu se pohybuje mezi 4 až 6 měsíci.

Tagy Ernie Ball Music Man Music Man Custom Design Experience Music Man StingRay Special

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY