Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Multi-patternový mikrofon Lewitt LCT 441 FLEX

Rakouský Lewitt posiluje nabídku studiových kondenzátorových mikrofonů řady 440 o model LCT 441 FLEX. Novinka, sdílející základní architekturu s oblíbenou verzí 440 PURE, se může pochlubit nadstandardní flexibilitou díky možnosti výběru z celkem osmi typů směrových charakteristik.

FLEX, disponující patterny Omni, Cardioid, Wide cardioid, Supercardioid, Figure-8, Reverse cardioid, Reverse wide cardioid a Reverse supercardioid, je osazen jednopalcovou kapslí, poradí si se záznamem vokálních linek, akustických nástrojů včetně perkusí nebo bicích souprav a je vhodný i pro snímání kytarových a basových aparatur.

Specifikace mají být podle výrobce podobné jako u předlohy 440 PURE, která se může pochlubit dynamickým rozsahem 133 dB, frekvenčním rozpětím 20 Hz až 20 kHz, maximální SPL je dáno hodnotou 140 dB a odstup šumu činí 87 dB.

Multi-patternový mikrofon Lewitt LCT 441 FLEX se v evropské distribuci objeví pravděpodobně v průběhu dubna. Balení bude kromě mikrofonu obsahovat také držák shock-mount LCT 40 SH, windscreen LCT 40 Wx, magnetický pop filtr LCT 50 PSx a pouzdro DTP 40 Lb. Cena kompletu by se měla pohybovat pod hranicí 400 eur.

Tagy Lewitt Lewitt LCT 441 FLEX

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY