Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Multi delay & looper Joyo R-07 Aquarius

Společnost Joyo Audio, výrobce efektových pedálů, mini zesilovačů a dalšího příslušenství, boduje u muzikantů svými produkty hlavně díky skvělému poměru cena/výkon. Z této firemní filozofie nevybočuje ani nový model krabičky s označením R-07 Aquarius, kombinující multi delay a looper.

Kromě smyčkovače disponujícího pamětí pro záznam o maximální délce 5 minut a klasickými funkcemi rec, play, dub, stop, delete, nabídne efekt 8 digitálních režimů delaye. Trojice potenciometrů umožňuje nastavení následujících parametrů: Level/Volume – hlasitost delaye/looperu, Time/Tone – čas delaye/tónová clona looperu, Feedback/Tape – počet opakování frází delaye/úprava playbacku looperu.

Rotační přepínač s 9 polohami nabízí volbu looperu, jenž lze používat jak samostatně tak i ve spojení s delayem, pro který jsou vyhrazeny mody Digital, hřejivější Analog, Tape Echo – páskové echo s lehkou modulací, Tube Echo – dozvuk s lampovým témbrem, Reverse Echo se zpětným režimem, Low Bit s osmibitovým vintage soundem, Galaxy – space delay a Mod přidávající do signálu chorus.

Pro aktivaci looperu je zde kulaté tlačítko podsvícené diodou a kovový nášlapný footswitch lze po delším stisknutí využít také jako tap tempo. Dioda smyčkovače a hranatá stavová ledka jsou doplněny podlouhlými ambientními diodami umístěnými na kratších stranách šasi a ovládanými třípolohovým spínačem (On/Off/Sync).

Multi delay & looper Joyo R-07 Aquarius o rozměrech 109 x 67 x 48 mm, hmotností 248 g a proudovým odběrem 100 mA je napájen 9V adapterem. Novinka dorazí do evropských obchodů pravděpodobně v průběhu února za cenu cca 90 eur.

Tagy Joyo Joyo R-07 Aquarius

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY