Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Po, 16.01.2017 - 00:01

Mixpulty Allen & Heath ze série dLive C Class

Tradiční výrobce studiové audiotechniky značka Allen & Heath si na začátek letošního roku připravil premiéru nové edice kompaktních profesionálních mixpultů spadajících do modelové řady dLive. Trojice digitálních pultů dLive C Class C1500, C2500 a C3500 společně s rackovými verzemi dLive CDM64/48/32 využívají stejně jako exkluzivní série S pokročilý processing XCVI (96kHz/96-bit) s jádrem FPGA a nabízejí obrovské editační možnosti.

Modely C jsou vybaveny jak klasickými fadery a potenciometry, tak i dotykovými dvanáctipalcovými displeji (model C3500 má dva) s uživatelským rozhraním Harmony pro rychlé a intuitivní ovládání, nejmenší verzi C1500 lze ukotvit do racku, samozřejmostí je digitální AES3 In/Out, World Clock, video výstup, DX link nebo jednotka s ekvalizéry, kompresory, dozvuky a dalšími efekty, které pulty díky technologii XCVI s masivním výkonem až 25 miliard operací ze sekundu zvládají ve špičkové kvalitě.

Architektura třídy C je také kompatibilní s hardwarem řady S Class a mix-systémem ME a podporuje veškeré příbuzné aplikace. Pulty je možno ovládat i pomocí iPadu, pro který technici Allen&Heath vyvinuli dvojici remote aplikací OneMix a MixPad.

Rackové modely MixRack CDM64/48/32 jsou odstupňovány podle počtu mic/line vstupů, společným jmenovatelem je konektivita v podobě 128 výstupů, šestnáctiefektových stereo returnů, plného processingu na všech kanálech a podpory řady síťových karet včetně Waves, MADI, Dante apod.

Digitální mixpulty Allen & Heath ze série dLive C Class patří ve své kategorii mezi to nejlepší co může dnešní trh nabídnout a podle zvoleného typu a konfigurace mohou být ideální volbou pro ozvučení firemních akcí, klubů, open air festivalů, divadel atd. Novinky by se měly v celosvětové distribuci objevit na přelomu února a března. Oficiální ceny pro americkou část trhu se budou pohybovat od 6 500 dolarů za verzi CDM32 MixRack až po 21 500 dolarů za kombinaci nejvyšších modelů C3500 a CDM64.

Tagy digitální mix Allen & Heath domácí
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY