Přejít k hlavnímu obsahu
Cocotte Minute na turné s Trautenberk v Pardubicích. |  Foto: archiv kapely
Cocotte Minute na turné s Trautenberk v Pardubicích. | Foto: archiv kapely
redakce -

„Mejdan, co ti odjebe dekl?“ Cocotte Minute chystají párty a natáčení klipu

Cocotte Minute se po nedávném turné s kapelou Trautenberk začali věnovat kolotoči kolem nového singlu Černý šaty, který připravili s producentem Mikem Wolfem v jeho vídeňském MelonFM studiu. Ke skladbě, jež se na podzim objeví na chystaném triptychu Zllá láska, by rádi natočili podobně nadupaný klip jako k singlu Řeka. Ten obsadil 2. místo mezi loňskými videoklipy v anketě Žebřík a v tuto chvíli má na YouTube přes 318 tisíc zhlédnutí.

Podaří se něco podobného klipu k Černým šatům? Cocotte Minute tomu jdou každopádně naproti – požádali o pomoc své fanoušky, pro které připravili Černý šaty fans release party. Akce s podtitulem Mejdan, co ti odjebe dekl! se uskuteční 5. května v pražském Rock Café.

Cocotte Minute odehrají minimálně devadesátiminutový set včetně novinkového singlu, chystají další hudební překvapení i neohraný support. „Účelem mejdanu je konečně zakalit taky jednou s fans, protože druhej den je sobota a zároveň vydělat peníze na klip Černý šaty,“ komentuje událost frontman Zeller a dodává: „Ne naší vinou se nám komplet rozpadlo hlavní jarní tour, ze kterýho jsme měli ten klip zaplatit. A protože nám fans už mnohokrát nabídli, že nás rádi podpoří, bude-li třeba, spustili jsme to. Kdyby klip nevzniknul, byla by to obrovská škoda.“

Komu se to datumově nehodí a nebude mít cestu do Prahy, a přesto by chtěl vznik nového klipu Cocotte Minute finančně podpořit, může tak učinit i bez koncertu. Stačí přispět libovolnou částkou prostřednictvím SMSticket.

Tagy Cocotte Minute

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY