Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Matt Garstka z Animals as Leaders přešel ke značce DW

Matt Garstka, bubeník progmetalového tria Animals as Leaders a bývalý tovární hráč firmy Tama, se rozhodl změnit dres a přejít pod křídla společnosti Drum Workshop, jejíž Custom Shop mu připravil set DW Collectors Series Exotic s hardwarem v úpravě Black Nickel. Zvuk nové soupravy by měli fanoušci slyšet na připravovaném, zatím  nepojmenovaném pátém albu kapely, kterému předchází singl Monomyth.

Garstka o změně říká: „Teď budu hrát na nejlepší bicí na světě, samozřejmě jsem nadšený! DW je posledním dílem mé zvukové skládačky, takže se samozřejmě nemůžu dočkat, až ji všichni uslyší. Vždycky jsem hrál na organické, exotické povrchy a DW je král, pokud jde o exotiku.“

Garstkův set DW Collectors Series Exotic tvoří následující konfigurace bubnů a hardwaru: 2 x BD 22 x 16”, snare 14 x 6.4” Knurled Bronze, rack tomy 10 x 8” + 12 x 8”, floor tomy 14 x 14” + 16 x 16”, snare stojan 9300, hi-hat stojan MDDHH2BK MFG, 2 x single pedál MCDBK MFG a stolička 9100M. Většinu činelů by měly tvořit modely značky Meinl.

Tagy Matt Garstka Animals as Leaders Drum Workshop

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY