Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 06.03.2021 - 08:00

Louder Than Noise… Live in Berlin: v dubnu vyjde živák Motörhead

Kapela Motörhead vydala své poslední studiové album Bad Magic v roce 2015, pár měsíců před odchodem Lemmyho Kilmistera (24. 12. 1945 – 28. 12. 2015), o němž ještě stačili Greg Olliver a Wes Orshoski natočit téměř dvouhodinový dokument Lemmy, který kromě kin běžel nedávno také na stanici ČT Art. V pořadí dvaadvacátým albem ale metalová ikona neřekla své poslední slovo – britský label Silver Lining Music oznámil, že 23. dubna vydá živý záznam Louder Than Noise… Live in Berlin, obsahující celkem 15 tracků.

Nahrávka byla pořízena 5. prosince 2012 na berlínském Velodromu, kde se Motörhead zastavili v rámci turné Kings of The Road, a první ochutnávku v podobě koncertní verze skladby Over the Top už společnost Silver Lining umístila na YouTube. Novinka by měla být k dispozici ve formě CD s bonusovým DVD, dvojice LP vinylů, speciálního boxsetu a na streamovacích platformách.

Tagy Motörhead Motörhead – Louder Than Noise… Live in Berlin
Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY