Přejít k hlavnímu obsahu
Manon meurt, foto: Fair Price Music
Manon meurt, foto: Fair Price Music
redakce -

Live Session z Kabinetu Múz odstartovala silná exportní trojka

Kvalitní video z živého vystoupení je dnes absolutní základ. Funguje jako skvělé promo a může vám zprůchodnit i cestu do klubů a na festivaly. Live Session u nás umí dělat lidé z Fair Price Music, kteří od závěru loňského roku využívají prostory brněnského Kabinetu Múz. Začali tam s muzikou The Ills, Manon meurt a Isama Zing, silné exportní trojky, která se zúčastnila i posledního Eurosonicu v Groningenu.

The Ills – Elsker

Bratislavští The Ills hravě dokázali, že jsou jednou z nejlepších postrockových kapel ze široka, z daleka. Jejich Elsker si určitě užijete, stejně jako si je užili diváci v Kabinetu. Naživo, se stíny i světly, vábením i hádkami kytar, pod přísným pohledem řeckého boha basy, hromy a blesky bicích. Prostě Elsker. Milovat.


Manon meurt – LXXVIII

Přílivy krásy, hluku, chvění, které rozpoutali rakovničtí Manon meurt na svém brněnském koncertě, nemohly zůstat bez záznamu pro příští generace. LXXVII je skladba z jejich posledního alba MMXVIII, které vyšlo loni v říjnu u Minority Records. Ať vás taky mrazí!


Isama Zing – Vasectomia

Zpátky na Slovensko. Ale také zpátky do Kabinetu Múz, kam vyrazil skvělý talent z elektronické, post-klubové scény Jonatán Pastirčák aka Isama Zing, producent, DJ a člen mikrokolektuvu (a labelu), Mäss, známý také jako Pjoni.

Tagy Fair Price Music The Ills Manon meurt Isama Zing Eurosonic Noorderslag

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY