Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Po, 04.12.2017 - 00:01

Kytarový box Boss Katana KTN-CAB212

Japonský Boss slaví výrazný úspěch s edicí modelingových aparátů Katana, kterou tvoří miniaturní cvičítko Katana Mini, trojice komb Katana 50, 100, 100/212 a zesilovač Katana Head. Jako vhodnou kombinaci k posledně jmenovanému modelu nyní firma bude vyrábět také kompaktní externí box Katana KTN-CAB212, jenž je svým výkonem a rozměry optimalizován pro použití s touto stowattovou hlavou.

Uvnitř kabinetu najdeme dva diagonálně umístěné, dvanáctipalcové reproduktory, navržené speciálně pro tuto produktovou řadu aparátů, které společně s pevnou konstrukcí skříně osazenou vnitřními výztužnými hranoly, poskytují bohatý sound s masivními basy, pevnými středy a potřebnou průrazností. Paralelně zapojené měniče nabízejí celkový výkon 150 W při impedanci 8 Ohmů.

Kabinet s rozměry 670 x 300 x 505 mm má šroubovanou zadní desku a díky odnímatelnému centrálnímu panelu jej lze využívat jako uzavřený nebo polootevřený box. Vstupní jack je uložen v oválné vaničce a kromě spodních nožiček je kabinet uzpůsoben také pro použití ve vertikální poloze, což oceníte především na menších pódiích.

Flexibilní kytarový box Boss Katana KTN-CAB212, vyráběný firemní pobočkou v Malajsii, by měl na pulty evropských obchodů dorazit pravděpodobně v průběhu prosince s cenovkou nastavenou okolo 9 500 Kč.

Tagy Boss Katana Boss Katana KTN-CAB212
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY