Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Skladba Drown aneb jak zní kombo v naplněném akváriu

Zdá se, že talentovaný rakouský kytarista a lektor Bernth Brodträger má fantazie na rozdávání, což potvrzuje jeho nové video ke skladbě Drown (utopit), kterou kromě svého superstratu Ibanez AZ nahrál na malé bateriové kombo Boss Katana Mini snímané mikrofonem Lewitt. Na tom by samozřejmě nebylo nic mimořádného, pokud by ovšem tento kompaktní dvoukanálový aparát o výkonu 7 W neumístil do akvária plného vody.

Úvodní foto daného příspěvku trochu klame, protože kombo bylo v reálu uloženo ještě v igelitovém sáčku, jinak by s největší pravděpodobností k žádné produkci nestihlo dojít, protože kombu, na rozdíl např. od některých smartphonů, chybí krytí IP68 zaručující určitý stupeň voděodolnosti.

Průběh nahrávacího procesu a také výsledný, nutno podotknout, že poměrně zajímavý zvuk, demonstruje přiložené video. Pokud si track chcete poslechnout v lepší kvalitě, najdete ho na Spotify. A ještě jedna rada na závěr – podobné kousky rozhodně nezkoušejte se zesilovačem zapojeným do sítě, a to ani u aparátů napájených prostřednictvím adapteru.

Tagy Bernth Brodträger Bernth Brodträger – Dron Boss Katana

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY