Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Kytarista Lee Malia a nové Jacksony USA Soloist SL3

Lee Malia, kytarista sheffieldské metalové kapely Bring Me The Horizon, je od letošního roku novou tváří značky Jackson, přesněji její nástrojové edice American Series Soloist SL3, představující první vlajkovou řadu kytar této firmy, vyráběnou v kalifornské Coroně. O nástrojích, které si Malia vyzkoušel v plném nasazení už na letních festivalech v Readingu a Leedsu, kde BMTH plnili roli headlinera, pojednává třetí epizoda videosérie Soloist. První dva díly tohoto seriálu byly věnovány Brandonu Ellisovi (The Black Dahlia Murder) a Marku Heylmunovi z party Suicide Silence (viz dvě poslední přiložená videa).

Superstraty Jackson z edice American Series Soloist SL3 staví na zkušenostech a historii značky, sahající do osmdesátých let, a přidávají některé modernější prvky. Průchozí krk lepený ze tří kusů javoru vyztužených grafitovými pláty je kombinován s olšovým tělem a ebenový hmatník s 24 jumbo pražci dostal proměnlivý radius 12 – 16 palců a luminiscenční body. Zvolen byl humbucker Seymour Duncan TB4, 2 x single coil SD Custom Flat Strat SSL-6, vibrato Floyd Rose 1500 a uzamykatelné strojky Gotoh MG-T. Barvy: Gloss Black, Platinum Pearl, Riviera Blue, Satin Slime Green. Oficiální cena: cca 2600 dolarů včetně pouzdra a popruhových zámků Dunlop.

Tagy Lee Malia Bring Me The Horizon Jackson Jackson USA Soloist SL3

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY