Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 18.06.2017 - 08:00

Kytarista Herman Li a jeho Porsche Carrera

Silná auta k rockové muzice vždy patřila, důkazem mohou být upravené vintage modely nadupaných strojů frontmana jižanských ZZ TOP Billyho Gibbonse, rozsáhlá sbírka Jeffa Becka nebo famózní kolekce raritních vozů bubeníka Pink Floyd Nicka Masona, jenž má ve dvou halách uskladněny ikonické závodní speciály včetně Ferrari 250 GTO, které v roce 1962 absolvovalo slavný Le Mans a jehož současné hodnota se pohybuje okolo 50 milionu dolarů.

Motoristickým fanouškem je také kytarista metalových Dragonforce Herman Li, který má slabost pro značku Porsche a s verzí Carrera S 911 se často účastní různých závodů. O Liově jezdeckých schopnostech se mohl přesvědčit také redaktor magazínu Gear Gods, jenž se rozhodl uskutečnit s Liem rozhovor o novém albu Dragonforce Reaching Infinity a to při svezení na kalifornském okruhu Willow Springs. Atmosféru adrenalinového interview přibližuje přiložené video.

Tagy humor Herman Li
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY