Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Komiksový klip remixu Ozzyho a Lemmyho songu Hellraiser

V jednom z říjnových článků jsme vás informovali o vydání vzpomínkové edice alba Ozzyho Osbournea No More Tears 30th Anniversary, obsahujícího také upravený mix skladby Hellraiser, kde kromě Ozzyho vokálu najdeme i zpěvové linky Lemmyho Kilmistera, převzaté ze stejnojmenného singlového tracku tria Motörhead. Tento song měly na setlistu obě kapely, a důvod je prostý – vedle kytaristy Zakka Wyldea se na vzniku Hellraiseru podíleli v roce 1991 i oba protagonisté a dlouholetí přátelé. Remix se na YouTube objevil sice už v září, ale pouze v audio formátu, což se Ozzyho produkce rozhodla napravit povedeným animovaným klipem.

Dvě metalové legendy v tomto komiksovém snímku, z něhož se stala krásná pocta Lemmymu, bojují se zlými mimozemšťany. Jsou tu bitky, příšery, krev, vesmírná honička za ukradeným Rickenbackerem a nechybí ani Lemmyho milovaný bar Rainbow na losangeleském Sunset Blvd. nebo různé odkazy na bohatou hudební kariéru těchto výrazných muzikantských person.

„Jsem rád, že jsme mohli uctít památku mého drahého přítele Lemmyho tímto duetem a nyní i videoklipem. Zvěčnili jsme ho animovaným záznamem, na kterém jsme spolu, jak se poflakujeme a děláme průšvihy, což jsme dělali často,“ okomentoval Ozzy nový klip.

Tagy Ozzy Osbourne Lemmy Kilmister

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY