Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 17.11.2019 - 00:01

Kombo Blackstar The Misfits 3

Britská firma Blackstar posílila nabídku kytarových mini komb pro domácí cvičení o stylovou variantu The Misfits 3 s designem odkazujícím na americkou kultovní horor-punkovou kapelu Misfits. „Halloweenský“ model vybavený Bluetooth modulem pro bezdrátový přenos je po verzích Def Leppard, Sugar Skull, Black/Cream Union Jack, Pink Paisley a Silver další speciální edicí vycházející z populární platformy FLY 3.

Analogový dvoukanálový předzesilovač disponuje potenciometry gainu, hlasitosti a patentovaným korekčním obvodem ISF, umožňujícím nastavení zvuku se středovějším britským či agresivněji znějícím americkým charakterem.

Tlačítko OD aktivuje zkreslený kanál nabízející poměrně široký rozsah gainu od lehkého crunche až po saturovaný distortion a pro integrovaný digitální delay, emulující zvuk páskového echa, jsou vyhrazeny ovladače Time a Level.

Zmíněný přepínač OD doplňuje síťové tlačítko a párovací switch funkce Bluetooth zajišťující bezdrátové propojení s externím audio zdrojem, takže aparátek může fungovat také jako malý ozvučný systém pro poslech streamované hudby. Telefon, MP3 přehrávač apod. lze připojit i přes minijackový linkový vstup a pro tiché cvičení nebo přímé nahrávání je připraven sluchátkový výstup se speaker simulatorem.

Koncová jednotka o výkonu 3 W je kombinována s třípalcovým 5 W reproduktorem s impedancí 4 ohmy, k připojení externího kabinetu slouží výstup s ethernetovým konektorem a napájení obstarává 9V DC adapter nebo šest tužkových AA baterií.

Blackstar The Misfits 3 o rozměrech 170 x 126 x 102 mm a hmotnosti cca 0.9 kg je dostupný v limitované edici a na evropském trhu se objeví s cenovkou nepřekračující hranici 100 eur. Přiložená videa demonstrují možnosti standardní verze Fly 3 BT, která má identickou výbavu jako varianta s licenčním designem.

 

 

 

Tagy blackstar Blackstar Misfits 3
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY