Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 19.11.2016 - 00:01

Klipové ladičky D'Addario Eclipse

Newyorský koncern D'Addario představil novou sérii malých klipových ladiček Eclipse, kterou tvoří pětice identických modelů PW-CT-17 v černé, žluté, zelené, červené, fialové a modré variantě. Tunery vyvinuté ve spolupráci s divizí Planet Waves jsou vybaveny barevným displejem s vysokým jasem a díky chytře navrženému kloubu umožňují jeho naklonění v mnoha vertikálních i horizontálních úhlech.

Chromatické ladičky využívají inovovaný obvod s rychlou odezvou a v dané kategorii také nadstandardně přesným laděním. Referenční tón lze kalibrovat po 1 Hz krocích v širokém rozmezí 430 až 450 Hz, napájení obstarává knoflíková baterie CR2032 a tuner disponuje funkcí automatického vypínání.

Klipové ladičky D'Addario Eclipse inzeruje výrobce pod heslem, že cena již nemusí znamenat kompromis. Vzhledem k poměru cena/výkon je to slogan, jenž zcela odpovídá realitě. Řada Eclipse je postavena na stejném technickém konceptu jako mnohokrát oceněný model D'Addario Planet Waves NS Micro Tuner, ale cenovka se pohybuje pouze okolo 16 dolarů. V Evropě by se nové klipovky měly objevit koncem roku.

Tagy D'Addario ladička D'Addario Eclipse

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY