Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 04.05.2019 - 08:00

John Petrucci a nová řada kytar Music Man Majesty 2019

John Petrucci, tovární hráč značky Ernie Ball Music Man, vlastník opulentní kolekce aparátů Mesa Boogie včetně funkcemi nabitých zesilovačů JP-2C Mark IIC+ / JP-2C Mark IIC+ LTD, milovník kvalitního bourbonu a majitel vousů, jejichž délku mu bude brzy závidět i Billy Gibbons ze ZZ Top, je především erudovaným a technicky skvěle vybaveným hráčem, který vám na přiloženém videu představí nejnovější modely svých signovaných nástrojů Music Man Majesty.

Šesti a sedmistrunné kytary z letošní edice Majesty využívají nové typy snímačů – custom humbuckery DiMarzio Rainmaker a Dreamcatcher (krk/kobylka), nechybí piezo systém, zamykatelné strojky Schaller M6-IND, aktivní preamp apod. Nabídka zahrnuje sedm barevných odstínů, širší výběr materiálů pro stavbu těla a část fanoušků značky zřejmě u některých variant ocení i absenci grafiky či centrálního bloku ve tvaru štítu, kterým byly topy korpusů většiny loňských verzí Majesty osazovány.

Tagy John Petrucci Ernie Ball Music Man Music Man Majesty 2019
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY