Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Jak zdolávat nástrahy bookingu: náš závěrečný panel na Festiwallu

Celkem pět výživných panelových diskuzí chystáme ve spolupráci se Svazem autorů a interpretů na letošním Festiwallu v pražských Modřanech. Neděle patří jednomu z klíčových hudebnických témat: bookingu.

Chcete umět rychle a smysluplně zaplnit svůj koncertní kalendář? Nechejte si poradit od profesionálů, jak booking dělat skvěle, připravit se a zdolávat nástrahy, které vás v této branži nevyhnutelně potkají. Staňte se díky tipům předních českých bookerů dalšími profesionály v hudební branži. Přijďte na závěrečnou panelovou diskuzi v režii Frontmana, kterou jsme nazvali Nástrahy bookingu a jak je zdolávat.

Naší redaktorce Veronice Wildové se v neděli 8. září od 15.45 hodin budou zpovídat jedni z nejzkušenějších booking agentů v ČR, Tomáš Jugi Staněk z RedHead Music a Tomáš Paleta z APPLAUSE booking, a dvojice Rostislav Steiner a Jakub Trčka, kteří právě pro booking rozjíždějí nový ambiciózní nástroj (více o Poopeek.com se dozvíte v zítřejším rozhovoru).

Vstup na panelovku je stejně jako na celý Festiwall zdarma. Kdo dřív přijde, ten se na ně vleze. Nezapomeňte ani na páteční festiwallové panelovky věnované dovednostem, jak vaši hudbu dostat do médií a sobotní panelovky, z nichž první je věnovaná hudbě v reklamě a filmu a druhá autorským právům a lobbingu za zájmy muzikantů.

Tagy Festiwall Festiwall 2019 Frontman live SAI

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY