Přejít k hlavnímu obsahu
Olomoucké trio míchá stoner, desert rock, blues rock, grunge i psychedelii do jednoho
Olomoucké trio míchá stoner, desert rock, blues rock, grunge i psychedelii do jednoho
Radek Pavlovič - St, 05.05.2021 - 09:00

Greynbownes vypouštějí animovaný klip o přátelství a nebezpečí samoty

Heavyrockové trio z Olomouce Greynbownes právě vypustilo do světa animovaný videoklip k písni Dog’s Eyes. Jde o druhý singl z chystané druhé desky Bones & Flowers, která má vyjít v létě 2021.

„Píseň je o důležitosti přátelství a nebezpečí samoty. O tom, že lepší je se postavit démonům společně s někým blízkým než sám,“ přibližuje novinku kapela. Animovaný videoklip je práce Václava Ruttkaye, který jinak hraje na baskytaru v českokrumlovské kapele Lambda.

Trojlístek Greynbownes míchá dohromady stoner, blues rock i grunge a psychedelii. Za poslední roky projeli celou střední Evropu, hráli například s řeckými 1000mods a upoutali nemalou pozornost povedeným debutem Grey Rainbow From Bones (2018). Druhá deska Bones & Flowers, která vznikala v Golden Hive studiu společně s Amákem, vyjde v létě 2021. Z chystané desky zazněl už na začátku letošního roku první singl Long Way Down.

 

 

Tagy Greynbownes Lambda stoner rock desert rock blues rock
Radek Pavlovič
Znám lidi, co znají jiný lidi. Dělník kultury, co zpovídá jiné dělníky kultury. Mnoho let na trase novinařina, PR, marketing a hudba. Mám za sebou propagaci čtyř ročníků festivalu Brutal Assault a stovky koncertů pod značkami …
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY