Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Finančně dostupný PRS SE Tremonti Standard 2018

Kromě nového modelu kytary PRS Tremonti SE 2018 a malého lampového aparátu PRS MT 15 uvedla firma Paul Reed Smith na trh také finančně vstřícnou signovanou verzi nástroje PRS SE Tremonti Standard 2018. Svým jménem ji zaštítil kytarista Mark Tremonti, člen kapel Creed, Alter Bridge a také metalového tria Tremonti, s nímž letos vydal čtvrté studiové album A Dying Machine.

Mark Tremonti je jednou z hlavních tváří marylandské značky, která mu staví modely tvarově vycházející ze série Singlecut inspirované liniemi nestárnoucího Gibsonu Les Paul a nejinak je tomu samozřejmě i v případně ekonomické varianty jeho signatury.

Celomahagonový korpus, u něhož byl z finančních důvodů vynechán javorový top, je kombinován s lepeným javorovým krkem s pohodlným profilem Wide Thin, nesoucím palisandrový hmatník osazený 22 pražci medium jumbo, bílými lemovkami hran a tradičními ptačími značkami poloh.

Struny jsou uchyceny ve vibratu PRS PMT Trem-Up Route s masivní základnou a ladění obstarávají jednoduché, ale spolehlivé firemní strojky. Nástroj je vybaven dvojicí humbuckerů Tremonti S s ovládáním ve stylu "Les Paul" se samostatnými hlasitostmi, tónovými clonami a třípolohovým přepínačem.

PRS SE Tremonti Standard 2018 v černém lesklém laku je stejně jako ostatní nástroje řady SE vyráběn v asijské pobočce značky a na českém trhu se cena novinky pohybuje okolo 15 000 Kč, což je ve srovnání s většinou ostatních modelů tohoto výrobce velmi příznivá částka.

Tagy Mark Tremonti PRS PRS SE Tremonti Standard 2018

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY