Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Pá, 04.04.2014 - 12:00

Fair Price Music začíná se Superego Kid a Adrianem T. Bellem

Fair Price Music ve spolupráci s hudebním magazínem Full Moon a skupinou nadšených hudebních profesionálů kolem zvuku, videa a celkové video produkce se rozhodli rozšířit obzory hudebních fanoušků z Česka i zahraničí a připravili dárek v podobě projektu Fair Price Music LIVE SESSIONS. Aktuálně v projektu frčí znamenití Superego Kid a Adrian T. Bell.

Fair Price Music LIVE SESSIONS budou představovat hudební lahůdky, zajímavosti i podivnosti napříč žánry a regiony skrze živé nahrávky nahrané a nasnímané v partnerském studiu. "Chceme, aby si hudební fanoušci mohli konečně vychutnat skvělý obraz v kombinaci s vysoce kvalitním zvukem, to vše v živém provedení zajímavých muzikantů," říká Petra Braddock, jedna z koordinátorek projektu. Kluci od zvuku navíc vzkazují, "ať si lidi zapnou pořádné repráky!" A bude i na co koukat. Full HD obraz přidá ke kvalitnímu zvuku i perfektní obrazové provedení. Zbytek už je na vybraných kapelách, hudebnících a jejích posluchačích.

S první Fair Price Music LIVE SESSION, ve které Fair Price Music a Full Moon představí mladou kapelu z Kroměříže Superego Kid, byla spuštěna i anglická verze portálu. Fair Price Music tak plní svůj slib a vyráží do světa. "Naším cílem je dostat českou hudbu ven a zahraniční sem, umožnit kapelám prezentovat se jak doma, tak i ve světě, a fanouškům poznávat zajímavá hudební uskupení nejprve z Česka, pak možná i z dalších koutů světa," charakterizuje dlouhodobý projekt Tomáš Hofer, jeden ze zakladatelů Fair Price Music. Frontman říká: jo!

Tagy koncerty Fair Price Music
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY