Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Eric Johnson vydává dvě alba, poslechněte si první singly

Kytarista Eric Johnson připravuje vydání dvou samostatných alb The Book of Making a Yesterday Meets Today, která by se na pultech obchodů měla objevit 29. července ve formě CD, LP nebo kazet, a to díky jeho nové spolupráci s nezávislým kalifornským labelem Blue Élan Records. Již nyní jsou k dispozici samozřejmě předobjednávky, v rámci nichž budou mít fanoušci, kteří si zakoupí obě alba, možnost odemknout tzv. Takeouts obsahující sedm bonusových skladeb.

Ještě před premiérou obou titulů se na YouTube objevily dva singly zahrnující kytarovou instrumentálku Soundtrack Life z alba The Book of Making s pro Johnsona typickými melodickými linkami, a optimisticky laděnou poprockově orientovanou skladbu Yesterday Meets Today ze stejnojmenného alba, na níž se Johnson prezentuje také jako zpěvák. Některým z celkem osmnácti tracků daly základ demo snímky a nápady z archivu, kterým se renomovaný hráč, držitel Grammy a zvukový puntičkář probíral během lockdownu v roce 2020.

Tagy Eric Johnson

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY