Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Elektronické bicí Alesis Strike Pro Special Edition

Alesis uvedl na trh novou profesionální elektronickou bicí soupravu Alesis Strike Pro Special Edition, která oproti předchozí verzi Pro disponuje vylepšeným modulem, větším basovým bubnem, patentovanou technologií Enhanced Articulation System a v neposlední řadě také nejnovější generací síťkových blan s rychlejší odezvou a přirozenějším feelingem.

Sadu s břízovými korpusy a černým hardwarem doplněným zlatými ladicími šrouby, tvoří basový buben o průměru 20 palců a pětice dvouzónových bubnů v konfiguraci: snare 14“ a tomy 8“, 10“, 12“, 14“. Sada činelů potažená vrstvou z nové pryžové směsi sestává z trojice 14“ dvouzónových crashů, jednoho třízónového 16“ ridu a dvouzónové 14“ hi-hat, která je kompatibilní s jakýmkoliv standardním stojanem.

Modul SPDM (Strike Performance Drum Module), osazený barevným 4.3“ displejem s nastavitelným kontrastem, nyní nabízí více než 1800 zvuků, 45000 samplů, 136 kitů, uživatelské vzorky nahrané ve formátu WAV lze ukládat na přiloženou 16 GB SD kartu a editační možnosti rozšiřuje firemní software Strike.

Jednotka je vybavena mixerem (12 kanálů), efektovou sekcí s reverby, flangery, chorusy, vibratem nebo delayem, 12 triggerovými TRS vstupy, dvojicí hlavních symetrických výstupů, 6 přímými výstupy, stereofonní sluchátkovou zdířkou, minijackovým linkovým vstupem, slotem pro kartu (až 64 GB), USB portem a konektory MIDI In, Out.

Evropská cena setu Alesis Strike Pro Special Edition bez basového pedálu a stojanu pro hi-hat se pohybuje pod hranicí 2540 eur včetně masivní ocelové rampy, chromovaného stojanu pro snare, napaječe, příslušné kabeláže, paliček atd.

Tagy Alesis Alesis Strike Pro Special Edition

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY