Přejít k hlavnímu obsahu
Na závěr festivalu vystoupí kontroverzní elektronická legenda Vanessa. | Foto: archiv Samira Hausera
Na závěr festivalu vystoupí kontroverzní elektronická legenda Vanessa. | Foto: archiv Samira Hausera
redakce -

Electro Apocalypse míří do Gauče ve Stromovce

První ročník festivalu Electro Apocalypse, zaměřený na tvrdší odnože elektronické hudby, oživí v sobotu 8. června pražskou Stromovku. Tato akce slibuje celodenní hudební zážitek s vystoupeními předních českých a slovenských elektronických projektů.

Hlavní pořadatel akce, Konrád Kraft, k pořádání festivalu říká: „EBM a obecně tvrdá elektronická scéna má u nás velmi silnou fanouškovskou základnu, a přesto je z neznámých důvodů ignorována pořadateli českých a slovenských festivalů. Rozhodli jsme se proto vytvořit si vlastní žánrový festival.“

Electro Apocalypse nabídne fanouškům příležitost slyšet živě zvučná jména této scény, mezi které patří slovenští KIFOTH, Terminal State, The Opposer Divine a sporadicky vystupující projekt Disharmony. Z českých projektů se dále představí Bolehlav a Body of Pain. Na závěr vystoupí kontroverzní elektronická legenda Vanessa v čele s excentrickým frontmanem Samirem Hauserem, který celou akci komentuje: „Kdo na tuhle akci nepřijde, je zasranej ignorant.“

Electronic Apocalypse

Vanessa v současnosti vybírá na platformě startovac.cz prostředky na vydání nového EP s názvem Škleb a Hauser připravuje vydání své autobiografie Vyvrhel, ve které slibuje velmi krutý popis pražské klubové scény 90. let.

Konání festivalu v prostorách Gauče ve Stromovce, od 15:30 do 22:00, přináší nevšední kombinaci EBM pikniku a hudebního festivalu. Tento netradiční čas a venkovní prostředí vyzývá fanoušky tvrdé elektroniky k výletu, posezení v přírodě a užívání si electronic body music v unikátním prostředí magického parku.

Tagy Vanessa Electronic Apocalypse

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY