Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Distributor Joyo JP-05, USB adapter ZGP-W a noise filter ZGP

Na frankfurtském veletrhu Musikmesse představila agilní čínská značka Joyo vedle nové řady efektů a desktopového komba také trojici napájecích zařízení, tvořenou nadstandardně vybaveným napěťovým distributorem JP-05, USB adapterem ZGP-W a filtrací ZGP odstraňující z nástrojového signálu síťový šum. Novinky jsou už za velmi přijatelné ceny dostupné i na českém trhu.

Distributor JP-05 lze kombinovat s jakýmkoliv 9V adapterem, který je kromě samotného napájení systému určen i k dobíjení integrovaných lithiových článků s kapacitou 4 400 mAh, o jejichž stavu informuje tříbarevná dioda, takže dostatečně nabitý multiadapter je možné použít i bez nutnosti připojení k síti.

Na čelním panelu najdeme vstupní barelový konektor, tři výstupy 500 mA, čtveřici 100 mA konektorů, zdířku osazenou přepínačem 9/12/18V - 100 mA a také USB výstup DC 5V 1A. Součástí balení je kabel s obrácenou polaritou a osm propojovacích kabelů s rovnou/lomenou zástrčkou.

Model Joyo ZGP odstraňuje neduhy špatně filtrovaného 9V adapteru a minimalizuje nechtěný šum. Malá krabička o rozměrech 16x16x63 mm s váhou pouhých 17 g nezabere v pedalboardu mnoho místa a je schopna pracovat do limitu 800 mA.

Adapter Joyo ZGP-W disponuje identickými filtračními vlastnosti jako varianta ZGP, ale k tomu je schopen konvertovat napětí 5V mobilní nabíječky, power banky nebo notebookového USB výstupu na hodnotu 9V s maximálním proudem 400 mA. Součástí balení je i DC-DC propojka a kabel USB-DC. V českých obchodech se cena modelu JP-05 pohybuje okolo 1 800 Kč, adapter ZPG-W vyjde na cca 330 Kč a noise filter ZGP pořídíte za 220 Kč.

Tagy Joyo Joyo JP-05 ZGP-W ZGP

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY