Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Po, 13.12.2021 - 15:00

Degradace si myslí, že všechno bude fajn

Ostravská punk´n´rollová Degradace, v níž působí člen našeho redakčního týmu Petr Adamík, vydala videoklip k písni Všechno bude fajn, která je tak zároveň první vlaštovkou z nadcházejícího alba. To ponese název Last Soul a bude obsahovat deset zbrusu nových skladeb, na kterých kapela uplynulý rok pracovala.

Pilotní singl má jednoduché a jasné poselství: „Zahoďte všechny negativní myšlenky, myslete pozitivně. Všechno bude fajn.” Takovému postoji můžeme jen zatleskat.

Režii, kameru a střih si vzal do parády Tomáš „Blinky” Honěk, bývalý kytarista kapely a autor několika jejích videoklipů. V hlavní roli se pak představuje mladá a nadějná herečka Martina Czyžová, kterou bylo nedávno možné vidět ve filmu Zbožňovaný, kde si zahrála po boku takových hereckých es, jako je Jiří Bartoška či Ivana Chýlková.  

Aktuální sestavu Degradace tvoří vedle zakládajících členů Rudeeho a Tommyho Heroina už čtvrtým rokem bubeník Rob a skotský kytarista Alec Munro. Album Last Soul bude jejich vůbec prvním společným počinem. Deska vyjde u PHR Records a světlo světa by měla spatřit na jaře příštího roku.

Tagy Degradace Petr Adamík

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY