Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Bývalý člen Fender Custom Shopu založil firmu Castedosa Guitars

Není to tak dlouho, co tým Custom Shopu Fender opustil na vlastní žádost Master Builder Carlos Lopez, který se chtěl věnovat vlastním projektům. Zdá se, že ta chvíle nastala, což Lopez potvrdil oznámením, že založil novou butikovou firmu Castedosa Guitars, fungující jako rodinný podnik. Prvním oficiálně představeným modelem značky je offsetová relic verze Conchers Baritone s prodlouženou menzurou o délce 27 palců.

Nástroj nabízí lety osvědčené materiály v kombinaci olše, pečený javor a palisandr, použity byly kvalitní komponenty jako strojky Kluson, pražce Jescar, nultý pražec z pravé kosti, custom vibrato na bázi Jazzmasteru, potenciometry CTS, přepínač Switchcraft a trojice mini humbuckerů Castedosa Hand Wound TS MH, ručně vinuté Lopezovou manželkou Stephanií. Zvukový charakter debutové kolekce, kterou lze objednat přes distributory Chicago Music Exchange, Casino Guitars, Wild West Guitars nebo Black Bobbin, demonstruje přiložené video.

Tagy Fender Master Builder Carlos Lopez Castedosa Guitars

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY