Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Bezdrátový in-ear monitoring ProCo Sound W.I.E.M.S.

Společnost ProCo Sound, která je kromě výroby kabeláže a nejrůznějších propojovacích systémů známá také legendárními pedálovými zkreslovači řady RAT, uvádí na trh bezdrátový in-ear monitoring  W.I.E.M.S. (Wireless In Ear Monitoring System), nabízející v kompaktním formátu komplexní řešení odposlechové cesty s jednoduchou konfigurací „plug-n-pair“.

Set tvořený malým bezanténním transmitterem a receiverem s opaskovou klipsnou, 3.5mm sluchátkovým výstupem, potenciometrem hlasitosti a tlačítkem Power disponuje čtveřicí přepínatelných kanálů, latence činí maximálně 5.6 ms, signál je přenášen digitálně v kvalitě 24-bit/48kHz a průměrný akční radius se pohybuje okolo 30 metrů (přímá viditelnost obou komponent).

Přijímač se automaticky spáruje s vysílačem, který používá frekvenční pásmo 5.8 GHz. Signál je tím pádem izolován od často přeplněného pásma 2.4 GHz a umožňuje také koexistenci s různými systémy Wi-Fi či Bluetooth. Současně lze využít čtveřici systémů.

Transmitter je osazen symetrickým XLR konektorem, takže jej stačí pouze zastrčit do odpovídajícího linkového výstupu, a je plně kompatibilní i s firemní produktovou sérií Dante včetně novějších modulů AoIP. Oba segmenty jsou vybaveny Li-Ion články dobíjitelnými prostřednictvím micro-USB portu. U baterií udává výrobce výdrž cca 6 až 8 hodin nepřetržitého provozu na jedno nabití.

Bezdrátový in-ear monitoring ProCo Sound W.I.E.M.S. si může najít své místo nejen na koncertním pódiu, ale svou práci zastane také při broadcastingu, ve filmových studiích, při prezentacích, přednáškách atd. Cena setu obsahujícího i adapter byla nastavena na cca 350 dolarů.

Tagy Pro Co Sound ProCo Sound W.I.E.M.S.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY