Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Út, 07.07.2020 - 00:01

Bezdrátová sluchátka Orange Crest Edition

Marshall není jediným tradičním výrobcem kytarových aparátů, jenž zahrnul do své stabilní produktové nabídky také sluchátka. Další z příkladů marketingové diverzifikace představuje v tomto segmentu značka Orange, která uvedla na trh stylový model Crest Edition s bezdrátovou technologií Bluetooth, dotykovým ovládáním a nadstandardní výdrží baterie.

Lehká sluchátka s uzavřenou skládací konstrukcí, posílenou izolací vůči okolním zvukům a impedancí 16 ohmů jsou osazena kvalitními drivery Voice of the World o průměru 40 mm. Reprodukce s přesnou lokací jednotlivých nástrojů slibuje vyvážený a detailní přednes v celém frekvenčním spektru, bez přehnaně zbytnělých basových pásem či exaltovaných výšek.

Novinka, navazující na model O Edition, disponuje kromě Bluetooth samozřejmě také kabelovým konektorem, vestavěným mikrofonem pro telefonní hovory a podporou hlasových asistentů Siri/Google. Na pravé mušli je umístěn ovládací terč – pohybem prstu ve vertikálním směru je možno měnit úroveň hlasitosti, horizontální linie slouží pro pohyb mezi skladbami a poklepáním na střed se aktivují funkce play nebo pause.

Baterie je schopna na jedno nabití dodat energii až na 27 hodin nepřetržitého provozu, dynamická citlivost je dána hodnotou 126 dB a frekvenční rozsah se pohybuje v rozmezí 20 Hz – 20 kHz. Sluchátka Orange Crest Edition jsou dodávána společně s minijackovým audio kabelem, šňůrou micro-USB a převozním pouzdrem. Oficiální cena kompletu byla nastavena pod hranici 110 eur.

Tagy Orange Orange Crest Edition

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY