Přejít k hlavnímu obsahu
JTK - Út, 14.04.2015 - 08:01

Za kytarovou radou k Tomáši Valáškovi

Hledáte někoho opravdu šikovného, s nímž můžete v úzkém kontaktu individuálně konzultovat všechny své specifické dotazy ohledně kytarové hry? Na YouTube najdete vzdělávací videa mnoha kytaristů, domácích i zahraničních, ale jen málokdo je tak dobrým kandidátem na pedagoga jako Tomáš Valášek. Zkuste zdarma vstoupit do jeho projektu trsatkovatechnika.cz a uvidíte.

Zkušený kytarista Tomáš Valášek, žák Radima Hladíka a kytarový pedagog, působí na české hudební scéně už od konce 80. let. Dlouhá léta spolupracoval například s Bárou Basikovou, v kapele Precedens nebo účinkoval v muzikálu Jesus Christ Superstar. A ruku na to, že může být vhodným mentorem, který vám rád poradí s čímkoliv ohledně elektrické kytary.

Hned po vyplnění emailu získáte dostatek materiálů o základech hry na elektrickou kytaru a dozvíte se o různých možnostech trsátkové techniky a práce s tónem. Tomáš Valášek je v komunikaci s fanoušky aktivní a z jeho práce je hned od začátku cítit odhodlanost a oddanost. Ostatně koukněte na video. A těšte se: aktuálně vznikají také další díly jeho školy.

Tagy Tomáš Valášek

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

JTK
Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram:…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY