Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Youtuber Andrew Huang a jeho domácí studio

Kanadský muzikant a producent Andrew Huang má na svém kontě třicítku sólových alb a spolupráci na řadě dalších projektů. Kromě toho patří mezi úspěšné youtubery, jehož videa nasbírala už více než 219 milionů shlédnutí. Huang vybudoval před časem nové opulentní domácí studio, které fanouškům představil na portálu YouTube.

V dobře odhlučněné místnosti se stropním oknem se kromě hlavního pracoviště s monitory Genelec 8351A, MIDI kontrolerem Arturia a elektricky polohovatelným stolem našel prostor i pro praktikábl s akrylátovou bicí soupravou Tama. Efektový rack obsahuje produkty firem Hosa, Furman, Neutrik, zvukové karty Universal Audio Apollo 8P a X6 nebo lampový preamp/EQ/kompresor LA-610 Mk II od stejné značky.

Část jedné stěny zabírá obrovský modulární syntezátorový systém, nechybí kolekce špičkových mikrofonů, kytary, basa, sbírka kláves, různé typy fotoaparátů, kamer apod. Pokud vás tato tématika zajímá, tak mrkněte na videa.

Tagy Andrew Huang

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY