Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 14.12.2019 - 08:00

Youtuber Andrew Huang a jeho domácí studio

Kanadský muzikant a producent Andrew Huang má na svém kontě třicítku sólových alb a spolupráci na řadě dalších projektů. Kromě toho patří mezi úspěšné youtubery, jehož videa nasbírala už více než 219 milionů shlédnutí. Huang vybudoval před časem nové opulentní domácí studio, které fanouškům představil na portálu YouTube.

V dobře odhlučněné místnosti se stropním oknem se kromě hlavního pracoviště s monitory Genelec 8351A, MIDI kontrolerem Arturia a elektricky polohovatelným stolem našel prostor i pro praktikábl s akrylátovou bicí soupravou Tama. Efektový rack obsahuje produkty firem Hosa, Furman, Neutrik, zvukové karty Universal Audio Apollo 8P a X6 nebo lampový preamp/EQ/kompresor LA-610 Mk II od stejné značky.

Část jedné stěny zabírá obrovský modulární syntezátorový systém, nechybí kolekce špičkových mikrofonů, kytary, basa, sbírka kláves, různé typy fotoaparátů, kamer apod. Pokud vás tato tématika zajímá, tak mrkněte na videa.

Tagy Andrew Huang
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY