Přejít k hlavnímu obsahu
JTK - St, 15.10.2014 - 16:00

Workshop Vikinga Oly Englunda

Patříte mezi kytaristy, kteří obdivují zvuk severských metalových kapel? Pak si nesmíte nechat ujít kytarový workshop, který se chystá na konec října. Na pobočkách Kytary.cz v Praze a Brně totiž předvede svou kytarovou kliniku švédský kytarista Ola Englund.

Můžete se těšit na pořádný závan severského metalu a Ola Englund vás rozhodně nebude šetřit. Bývalý kytarista death metalových Six Feet Under a současný kytarista The Haunted a Feared vám ukáže, jak dosáhnout ještě agresivnějšího, hutnějšího a brutálnějšího zvuku. Předvede vám ostré riffy a vy samozřejmě budete mít možnost zeptat se na cokoliv, co vás ohledně kytar v metalových žánrech zajímá.


Vzhledem k tomu, že Ola Englund je továrním hráčem značek Washburn a Randall, můžete se také těšit na prezentaci jeho signature modelů. Budete tedy mít možnost poslechnout si šesti- a sedmistrunné kytary ze série Washburn Parallaxe přímo od jejich autora. A co se kytarové aparatury týče, tak Ola samozřejmě zatopí pod lampami jeho pekelného signature zesilovače Randall Satan.

Jestli si chcete po dlouhé době dopřát pořádný metalový nářez, přijďte se podívat 28. 10. na pražskou nebo 29. 10. na brněnskou pobočku Kytary.cz. V Praze se startuje v 19.00 a v Brně v 18.00.

Vstupenky do Prahyi Brnajsou již nyní v předprodeji na e-shopu Kytary.cz za 149,- Kč a sehnat je lze i na místě za 199,- Kč. Vzhledem k tomu, že je kapacita obou prodejen omezená, doporučujeme využít předprodeje.

Předtím si ještě můžete přečíst jarní rozhovor s Olou pro Frontmana.

Tagy Ola Englund
Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram: jan_bass_rap
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY