Přejít k hlavnímu obsahu
Shatoon na Fakin Sessions | Foto: Tomas Worick
Shatoon na Fakin Sessions | Foto: Tomas Worick
redakce - Po, 10.05.2021 - 20:00

Výroční FAKIN SESSIONS zarámovali Shatoon

Už deset dílů mají kyjovské Fakin Sessions, jejichž organizátoři se snaží podporovat zajímavé kapely na nezávislé hudební scéně. Do výročního dílu si tým kolem Tomáše Sytaře na rozhovor a hraní pozval Shatoon, kapelu bývalého frontmana Sad Harmony Jiřího „Skunyho“ Sládka.

Zatímco Sad Harmony z Velké nad Veličkou počátkem nultých let natočili tři úspěšná alba u Redblacku a jako jeden z tehdejších největších rockových vývozních artiklů Slovácka odehráli na tři stovky koncertů od Aše až po Humenné, včetně hraní na větších festivalech nebo klubových vystoupení třeba s Paradise Lost, Shatoon od doby svého vzniku v roce 2008 zatím svůj debut ještě nehrát nestihli. Hudbu ale přesto dělají pěknou. Nakopne je k dokončení nahrávky právě účast na Fakin Sessions?

Koncept sessions je vystavěný tak, že budeme rádi, když se nám se svou tvorbou budete sami ozývat. Pokud nás vaše tvorba zaujme, pozveme vás, abyste u nás zahráli dle délky tři až pět skladeb – a my za to, že přijedete, zahrajete a řeknete v připojeném rozhovoru také něco o sobě, uděláme záznam zvukový i vizuální, vše zdarma smícháme, zmastrujeme, sestříháme a vydáme ven,“ říká za tvůrce pořadu Tomáš Sytař.

Zkusit to na Fakin Sessions můžete i vy, pište organizátorům.

Tagy Fakin Sessions Shatoon

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY