Přejít k hlavnímu obsahu
JTK - Čt, 23.10.2014 - 13:30

Vyhrajte stage piano Kurzweil Forte za 80 tisíc

Výrobce klávesových nástrojů Kurzweil přišel se soutěží pro všechny klávesáky a výhra je více než lákavá: nové stage piano Kurzweil Forte v hodnotě osmdesát tisíc.

Stačí, když natočíte video, jak hrajete na klávesové nástroje Kurzweil (Forte, Artis, PC3K, PC3LE, SP4-8, SP5-8) a uploadujete tento záznam i s textem Kurzweil Forte Video Contest na YouTube. Pak ještě pošlete do Kurzweilu email, že jste vytvořili video a budete čekat. Nebo teda čekat... Spíše shánět liky. Vyhrává totiž ten, kdo jich pod své YouTube video sežene nejvíc. Natočte tedy něco, co se bude potenciálně dobře šířit internetem a tyto reprezentativní klávesy v ceně slušného bazarového auta jsou vaše.

Byla by škoda propásnout tuto šanci. Uzávěrka soutěže je 30. listopadu.


A pozor! Pokud nemáte ve svém okolí žádné klávesy Kurzweil, můžete využít tří kamenných prodejen Kytary.cz. Jako výhradní distributor totiž připravili nástroje Kurzweil na každou prodejnu a umožní vám video natočit. Veškeré informace o soutěži naleznete na oficiálních stránkách Kurzweil.

Tagy soutěž
Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram: jan_bass_rap
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY