Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Vítěz Czech Fresh Thom Artway má za dveřmi velký podzimní koncert

Vítěz Czech Fresh a současně kategorií Zpěvák a Objev roku v Cenách Anděl Thom Artway má před sebou velký koncert v pražském Paláci Akropolis. Proběhne 5. října, představí na něm nový singl a jeho hostem budou Piano.

Podzim Thoma je nabitý. Nejen nahrávání ve studiu Sono nebo hudebně-charitativní akce Daruj domov, ale taky účast na zahraničních showcase festivalech řešil mladý hudebník, který se právě chystá představit svůj nový singl Sleeping Next To You. Po boku Thoma se v Paláci Akropolic dále představí také akordeonista Janek Kovářík z kapely Jelen. V playlistu určitě nebude chybět ani jeho hitovka I Have No Inspiration.

Příběh čtyřiadvacetiletého Thoma Artwaye, pocházejícího z malé moravské vesnice Vlachovice na Valašsku, je dalším dokladem toho, že když se chce, tak to jde. V listopadu 2013 nahrál své debutové EP Still Standing In The Unknown a na podzim 2016 u Warnerů vydal své první album Hedgehog, na němž má duet s Markétou Irglovou a Maellou. Zkušenosti sbíral i jako busker v Austrálii a na Novém Zélandu. A jede dál. Prorazí i v zahraničí?

Tagy Czech Fresh Thom Artway piano

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY