Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - So, 03.06.2017 - 08:00

Czech Fresh vybral čtverku finalistů

Šikovné kapely, odhodlané dělat muziku opravdu naplno, včetně odvahy vyjet na zahraniční turné – také to bylo jedním z kritérií výběru projektu Czech Fresh. Ze stovky přihlášených kapel vybíral Mark Benett z renomované britské agentury United Talent Agency. Vsadil na Thoma Artwaye, Klaru & The Pop, Lake Malawi a Euphonix.

Výherce Mark Benett vyhlásí 5. července na festivalu Rock for People, kde tuhle čtverku den předtím chystá klíčový koncert. Vítěze čeká natočení videoklipu, nahrávání v jednom z nejlepších českých studií i účast na zahraničních showcase festivalech. „Z velkého množství talentovaných českých hudebníku jsem vybral ty, u kterých cítím největší potenciál k mezinárodnímu a komerčnímu úspěchu,“ řekl Mark.

První položkou pro nejlepšího bude nahrávání ve studiu Sono. V září bude následovat natáčení videoklipu v jednom z evropských studií YouTube Space. Koncem září vystoupí vítěz na prvním showcase festivalu, a to vídeňském Waves Vienna. Následuje vydání prvního singlu a spolupráce s největším celosvětovým nezávislým digitálním distributorem firmou The Orchard. Podzim bude pokračovat v duchu showcase festivalů, ať už se jedná o pražský Nouvelle Prague nebo maďarský Budapest Showcase Hub.

Nestihli jste to letos? Tyhle příležitosti za to rozhodně stojí.

Tagy Czech Fresh showcase
Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY