Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 07.02.2021 - 08:00

Texaský vymítač koronaviru v metalovém remixu

Spojené státy se snaží čelit koronavirové pandemii všemi prostředky, včetně těch, které mají k lockdownu, rouškám, respirátorům nebo vakcínám poměrně daleko. Mezi z pohledu Evropana méně tradiční způsoby patří i televizní vystoupení texaského pastora Kennetha Copelanda, jehož extatické kázaní namířené proti koronaviru, se rozhodl hudebně zpracovat youtuber a výborný kytarista Andre Antunes. Výsledkem je povedený remix Judgement on COVID-19 goes Heavy Metal (I Demand), který si vzhledem ke kazatelově dikci vyžádal u podkresových riffů několik změn frázování, tempa apod.

Antunes posunul křesťanský rock na zcela novou úroveň i ve starším videu s Kennethem Copelandem, v němž pastor odmítl uznat vítězství Joea Bidena v posledních prezidentských volbách. Hlavní protagonistkou třetího přiloženého záznamu Sound of Victory, nesoucího se také v religiózně-politickém duchu, je pastorka a skalní příznivkyně Donalda Trumpa Paula White.

Tagy Andre Antunes
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY