Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - St, 01.02.2017 - 13:00

Špičkové kytary Furch mají novou expozici

Přední světový výrobce kytar prémiové kvality Furch navázal spolupráci s Kytary.cz, v jejichž brněnské kamenné prodejně nově najdete rozsáhlou expozici více než padesáti těchto špičkových kytar. Tato expozice plně nahrazuje dosavadní firemní prodejnu společnosti Furch na Zelném trhu, která byla zrušena. Je to dobrá zpráva i pro Frontmana. Ke kytarám Furch teď budeme mít blíž.

V expozici je vystavena většina výrobků z řad akustických kytar a bas, které si zájemci mohou osobně důkladně vyzkoušet. Na místě se jim navíc bude věnovat speciálně vyškolený tým prodejců, který poskytne stejnou úroveň služeb, na jakou byli zákazníci Furchu dosud zvyklí z firemní prodejny. Kromě samotných kytar si na brněnské pobočce Kytary.cz můžete vybírat i ze široké nabídky doplňkového sortimentu v podobě obalů, strun, trsátek, efektů, ladiček, stojanů a mnoha dalšího hudebního příslušenství.

Na rozdíl od původní prodejny Furchu teď kytary můžete srovnávat na jednom místě s výrobky ostatních světových značek. A my nepochybujeme o tom, že bez problémů obstojí. „Naši podnikovou prodejnu na Zelném trhu navštívil od jejího otevření v roce 1999 přibližně milion zákazníků. Vzhledem k omezeným prostorám ale již nebylo možné naši prodejnu dále rozšiřovat pro odbavení trvale rostoucího počtu zákazníků, ani technicky zajistit možnost porovnat naše kytary s konkurencí, což považujeme pro zákazníky za klíčové. Spolupráce se společností Kytary.cz obě tyto výzvy elegantně vyřešila a my jsme díky tomu našim zákazníkům opět blíže,“ uvedl Petr Furch, generální ředitel společnosti Furch Guitars.

Furch úspěšně spojuje dlouholeté know-how z oblasti ruční výroby kytar s nejmodernějšími výrobními procesy, technologiemi a vlastními inovacemi, díky čemuž dodává na trh prémiové nástroje s vynikajícími akustickými i materiálovými parametry. Dodává své nástroje s tříletou zárukou do 32 zemí na pěti světových kontinentech, zaměstnává přes 60 špičkových nástrojářů a ročně produkuje více než 6 000 kytar, které využívá např. Calum Graham, Glen Hansard, Suzanne Vega, Zdeněk Bína, František Černý či David Koller.

Expozice v prodejně Kytary.cz Fotky z exkurze ve výrobě Fotky z exkurze ve výrobě Fotky z exkurze ve výrobě Fotky z exkurze ve výrobě Fotky z exkurze ve výrobě
Tagy Furch akustické kytary
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY