Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Pá, 03.02.2017 - 00:01

Special Waves Mine: sestavte si MIDI kontroler na míru

Poohlížíte se po malém a flexibilním MIDI kontroleru ale u žádného z dosud dostupných modelů vám nevyhovují konkrétní funkce, uspořádání ovladačů nebo jejich počet? V tom případě by vás mohla zaujmout připravovaná novinka, kterou je nový modulární kontroler Special Waves Mine, umožňující sestavit si jednotlivé ovládací prvky podle konkrétních potřeb a preferencí.

Základem tohoto systému je deska s elektronikou, na které jsou umístěna jednotlivá pole s kontakty a úchyty, do kterých lze v libovolné konfiguraci připevňovat moduly v podobě padů, potenciometrů, dvoutlačítkových spínačů, encoderů nebo tahových faderů. Dostupné by měly být hned dva modely Mine a MineS - první z nich je vybaven matricí s celkem 64 modulovými sloty (8x8), zatímco menší verze S disponuje polovičním počtem slotů v uspořádání 8x4. Napájení obstarává 12V adapter nebo USB a rozměry zařízení činí 330 x 270 x 30 mm respektive 330 x 138 x 30 mm (MineS).

Tagy midi Special Waves Mine
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY