Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Út, 06.10.2020 - 18:00

Soutěž o hymnu kurýrů GLS poskočila do další fáze, veřejnost vybírá vítěze

V rámci oslav 15. výročí působení balíkové přepravní společnosti GLS v České republice se společnost rozhodla odměnit kurýry za jejich tvrdou práci jejich vlastní písní a na jaře vyhlásila soutěž o hymnu kurýrů. Zapojit se mohl každý, ať už kapela nebo jednotlivec, stačil nápad na originální text a chytlavou melodii. Do soutěže se nakonec sešlo neuvěřitelných 62 skladeb od umělců různých hudebních žánrů. Nyní probíhá veřejné hlasování, v němž se rozhodne o tom, která ze skladeb vyhraje poukaz v hodnotě 50 tisíc korun na nákup hudebních nástrojů a příslušenství u společnosti Kytary.cz.

Vybráno bylo 12 semifinalistů

Úkolem všech zúčastněných umělců bylo složit nejlepší a nejoriginálnější skladbu, která bude na konci roku 2020 vyhlášena hymnou kurýrů společnosti GLS v České republice. Zapojit se mohl každý, jedinou podmínkou bylo, že skladba musela obsahovat minimálně dvě sloky a refrén, přičemž v celé skladbě muselo alespoň jednou zaznít slovo „Gé-eL-eS“.

V porotě, která z 62 originálních skladeb vybrala nakonec 12 semifinalistů, usedli Filip Černý (vedoucí marketingu Kytary.cz), Zdeněk Neusar (šéfredaktor Frontman.cz), Vojtěch Emmer (obchodní zástupce GLS a člen swingové kapely Bee Band), Jan Zvolský (vítěz hodnocení Nejlepší kurýr GLS roku 2019) a Patricie Rajtolarová (vítězka hodnocení Nejlepší kurýrka GLS roku 2019).

Vybraní semifinalisté jsou zveřejněni na webu společnosti a také na Facebooku, kde aktuálně probíhá hlasování veřejnosti o tři nejlepší skladby, které postoupí do finále. Hlasovat může každý, a to do 31. 10. 2020 tlačítkem „like“ u konkrétní soutěžní skladby. Do finále postoupí tři skladby s nejvyšším počtem nasbíraných „like“.

Autoři tří nejlepších skladeb budou poté podrobně představeni na Facebooku společnosti GLS a veřejnost bude moci až do konce listopadu hlasovat stejným mechanismem o vítězi celé soutěže.

Tagy hymna kurýrů
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY