Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Pá, 08.05.2020 - 12:00

Složte hymnu kurýrů a vyhrajte poukaz v hodnotě 50 tisíc korun

Práce kurýrů není tak jednoduchá, jak se na první pohled může zdát. Denně přepravují nespočet těžkých balíků, vyřídí desítky telefonů, a ještě musí pracovat s hotovostí nebo vést administivu. Obzvláště nyní v bezkontaktní době v rámci mimořádného stavu mají více práce než kdy jindy. Společnost GLS se v rámci oslav 15. výročí provozu v České republice rozhodla kurýry za jejich tvrdou práci mimo jiné odměnit novou hymnou. Zapojit se může každý. Stačí mít hudební talent a nápady na originální chytlavé texty. Vítěz obdrží poukaz v hodnotě 50 tisíc korun od partnera soutěže Kytary.cz. Skladby je možné zasílat do konce srpna.

Soutěž pořádaná společností GLS ve spolupráci s Kytary.cz má za cíl najít skladbu, kterou si budou při práci pobrukovat kurýři po celé republice. Zapojit se může kdokoliv bez ohledu na to, zda se jedná o kapelu nebo jednotlivce. Originalitě se meze nekladou. Podoba skladby a hudební žánr jsou zcela na vás. Skladba však musí obsahovat minimálně dvě sloky a refrén, přičemž slovo Gé-eL-eS musí v celé skladbě zaznít alespoň jednou.

Vaše díla můžete zasílat do 31. srpna 2020 pomocí datového úložiště. Poté bude porotou vybráno 10 nejlepších a o vítězi rozhodnou fanoušci hlasováním na Facebookové stránce GLS Česká republika. Vítěz obdrží poukaz v hodnotě 50 tisíc korun na nákup hudebních nástrojů a příslušenství od partnera soutěže Kytary.cz. Všichni finalisté se mohou těšit na dárkový balíček od společnosti GLS.

„V naší zemi jsou tisíce kurýrů, kteří každý den vykonávají pro mnohé lidi běžnou, ale o to náročnějí práci a zaslouží si vlastní hymnu, která jim bude motivací a připomínkou, že bez jejich práce se zkrátka neobejdeme,“ vysvětluje Pavel Včela, ředitel GLS Česká republika.

Neváhejte a zapojte se! Třeba bude zrovna vaše hymna ta vítězná.

Více informací a pravidla najdete zde: https://gls-group.eu/CZ/cs/soutez-o-hymnu-kuryru.

Tagy hymna kurýrů soutěž

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY