Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Smashing Pumpkins lákají na nové album dvojicí singlů

Smashing Pumpkins se už před časem nechali slyšet, že pracují na materiálu pro nové dvojalbum, jehož natáčení se kromě frontmana Billyho Corgana účastní stabilní muzikantské trio ve složení James Iha – kytara, basa, Jimmy Chamberlin – bicí a Jeff Shroeder – kytara. Jako ochutnávku k chystanému a zatím bezejmennému titulu, který by měl vyjít u labelu Sumerian Records, vypustila formace do éteru skladby Cyr a The Colour of Love.

Oba tracky se díky výraznému využití syntezátorů nesou pro skalní fanoušky trochu překvapivě na vlně synth popu osmdesátých let a také aranžmá evokuje styl blízký Corganovým oblíbencům New Order nebo Depeche Mode. Klipy k songům The Colour of Love i Cyr, u jehož vzniku stála režisérka a muzikanta Linda Strawberry (David Coverdale, Sarah McLachlan, Zwan atd.), byly natáčeny během karantény v domovském Chicagu a Los Angeles.

Tagy The Smashing Pumpkins

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY