Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 24.11.2019 - 12:00

Sluchátka Marshall Major III Voice

Bezdrátová verze sluchátek Marshall Major III Bluetooth prošla další evolucí, jejímž výsledkem je inovovaný model Marshall Major III Voice. Novinka nabídne stejně jako předchůdce skládací konstrukci, stylový design inspirovaný klasickými aparáty Marshall, technologii Bluetooth a samozřejmě dobrý zvuk, ke kterému přidává podporu hlasového asistenta Google Assistant a oproti předešlé variantě také  dvojnásobnou výdrž baterie.

Multifunkční tlačítko kombinované s ovladačem hlasitosti slouží k ovládání přehrávaných audio souborů (hlasitost + funkce play, pause, shuffle), hovorů nebo zapnutí/vypnutí sluchátek a na integrovaný mikrofon je napojen druhý přepínač umožňující přístup k hlasové službě Google Assistant.

Segmenty s měkčenými náušníky lze naklápět v úhlu 45 stupňů a k vertikálními polohování slouží kovové spony s posuvným mechanismem. Ve složeném stavu jsou náušníky sklopeny do vnitřního prostoru hlavového mostu, který tak tyto součásti zároveň chrání před poškozením.

Baterie je nyní schopna na jedno nabití dodávat potřebnou energii pro až 60 hodin nepřetržitého bezdrátového provozu a Bluetooth (aptX) má dosah cca 10 m. Zvuk přenášejí dynamické drivery o průměru 40 mm, max. SPL je dáno hodnotou 97 dB, frekvenční rozsah činí 20 Hz až 20 kHZ a impedance je 32 ohmů.

Sluchátka Marshall Major III Voice o hmotnosti pouhých 182 g budou prozatím dostupná výhradně v černém provedení, evropská cena se má pohybovat těsně pod hranicí 170 eur, součástí balení je i dobíjecí kabel Micro USB a poměrně robustní audio kabel s 3.5 mm TRRS jacky, mikrofonem a ovladačem pro přijetí příchozího hovoru.

Tagy Marshall Marshall Major III Voice
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY