Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Signovaný snare Sonor Jost Nickel

Po Gavinu Harrisonovi, Bennymu Grebovi a Stevu Smithovi se svého signovaného bubínku z produkce německého Sonoru dočkal i bubeník, skladatel, renomovaný učitel a vyhledávaný studiový hráč Jost Nickel, kterému podle jeho specifikací firma postavila model s označením Sonor SSD 14x6.25 JN SDW.

Stěny korpusu o průměru 14 palců a hloubce 6.25 palců mají sílu 9 mm a jsou lepeny ze 14 vrstev německého výběrového buku. Tento materiál poskytuje tónu výrazný atak a hřejivý témbr vyváženým poměrem středových a basových pásem.

Blány značky Remo sedí na hranách broušených v úhlu 45 stupňů a jsou upnuty v masivních ohýbaných ráfcích Power Hoops s tloušťkou 2.3 mm. Struník s 24 ocelovými pružinami doplňuje mechanika Dual Glide Snare a veškerý hardware je potažen leštěným chromem.

Signovaný bubínek Sonor Jost Nickel SSD 14x6.25 JN SDW bude dostupný v limitované edici s lesklou povrchovou úpravou Piano Black kombinovanou s efektním stříbrným pruhem. Cena byla v případě evropského trhu nastavena pod hranicí 800 eur včetně Nickelovy učebnice Snare Book.

Tagy Sonor Sonor SSD 14x6.25 JN SDW

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY