Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Efektové propojky RockBoard Flat Patch Gold

Značka Rockboard, patřící pod křídla německého koncernu Warwick a specializující se na výrobu kabelů, obalů, napaječů a dalšího hudebního příslušenství, přichází na trh s inovovaným typem kabeláže s označením RockBoard Flat Patch Gold, určenému k propojení efektových krabiček, čemuž odpovídá i plochá konstrukce zabírající v pedalboardu minimum prostoru.

Lomené 6.3 mm jacky se zlacenými kontakty mají rozměr pouhých 12.5 x 7.5 mm a ploché kabely s průřezem 7 x 3 mm s kapacitou 10 pF/10 cm a odporem 10 mOhm/10 cm šetří nejen místo, ale zamezují také případnému překroucení.

Vnitřní vodič složený z kvalitního měděného drátu (20 x 0.12 mm) je chráněn dvojitým stíněním skládajícím se z drátového pletence (4 x 16 x 0.12 mm) a hliníkové fólie plus vrstvy polyethylenu a vnějšího obalu z PVC. Rozsah garantovaných provozních teplot udává výrobce v rozmezí -15 až +70 °C.

Na výběr bude celkem 10 variant kabelů s typovým označením RBO CAB PC F 5 GD až RBO CAB PC F 140 GD lišících se délkou od 5 do 140 cm v cenách pohybujících se od 8.12 po 14 eur. Efektové propojky RockBoard Flat Patch Gold, jenž jsou vylepšenou verzí modelové série Rockboard Flat Patch Cables (viz video), by se měly na pultech evropských obchodů objevit zřejmě v průběhu listopadu.

Tagy RockBoard RockBoard Flat Patch Gold warwick

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY