Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Ne, 27.10.2013 - 00:01

Scheune Akademie: příležitost pro začínající muzikanty

Kdo se zajímá o muziku, měl by zaostřit na česko-německou Scheune Akademii, která je kombinací specializovaných setkání, přednášek a workshopů pro začínající hudebníky na cestě za jejich vysněnou hvězdnou kariérou. Celý tento projekt, který probíhá v angličtině, je podpořen Evropským fondem pro regionální rozvoj: Investice do Vaší budoucnosti.

Na specializovaná setkání a přednášky v drážďanské Scheune Akademii můžete vyrazit úplně zdarma. A kromě nulového vstupného vám navíc uhradí cestovní náklady. Jako účastníci těchto přednášek máte taky jedinečnou příležitost navštívit 29. října projekci filmu Everything you need to know about the music business a pódiovou diskuzi na téma Povolání: hudebník – ale jak na to?, která proběhne 6. listopadu.

Tím program ale Scheune Akademie nekončí. Jako hudebníci a milovníci hudby můžete navštívit taky kterýkoli ze čtyř specializovaných workshopů vedených těmi nejlepšími saskými a českými lektory. Ty budou probíhat ve dnech 2. listopadu – Producting, 9. listopadu – Songwriting, 16. listopadu – Hudební dějiny a 23. listopadu na téma Prezentace na pódiu.

Všem účastníkům těchto intenzivních kurzů bude navíc v průběhu prosince zajištěno živé vystoupení v drážďanském klubu Scheune, nebo v jednom ze severočeských klubů. Poplatek za účast na jednom workshopu, který zahrnuje cestovní náklady a současně také stravu, činí 1000 korun. V případě návštěvy všech čtyř workshopů je tento poplatek snížen na 3800 korun. To už stojí za úvahu...

Workshop dne 16. 11. nese název Hudební dějiny (od Elvise po současnost). Co jít v jeho šlépějích?

Tagy Scheune Akademie workshop
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY