Přejít k hlavnímu obsahu
Dubioza Kolektiv | Foto: archiv kapely
Dubioza Kolektiv | Foto: archiv kapely
redakce -

Rockový Slunovrat ovládne Dubioza Kolektiv a Lola Marsh

Tahouny Rockového Slunovratu, který proběhne 2. a 3. června tradičně v Řevnicích, se stali umělci z trochu netradičních destinací. Z Izraele dorazí kapela Lola Marsh v čele s éterickou zpěvačkou Yael Shoshanou Cohen a multiinstrumentalistou Gilem Landau. O jejich oblíbenosti mezi českým publikem svědčí mimo jiné nedávný koncert v Roxy a nedají na ně dopustit ani Slováci, které Lola Marsh pravidelně okouzluje na festivalu Pohoda. Druhým lákadlem programu bude sedmičlenná formace Dubioza Kolektiv z Bosny a Hercegoviny. Ti na festivalu vystoupí již potřetí.

Kromě uvedených headlinerů se na dvou pódiích se představí na dvacet tuzemských i zahraničních kapel. Sekundovat jim budou němečtí Itchy a Green Frog Feet, kteří se žánrově pohybují v punk rockových vodách. 

Z českých luhů a hájů se představí svérázní Hentai Corporation, Cocotte Minute, Gaia Mesiah, Rest, N.O.H.A., John Wolfhooker, Vojtaano a další.

Rockový Slunovrat se koná ve dnech 2. a 3. června 2023 v Lesním divadle Řevnice, které se nacházejí cca 25 km od Prahy. Vstupenky jsou k dispozici v síti GoOut a na www.rockovyslunovrat.cz.

Tagy Rockový slunovrat Dubioza Kolektiv Lola Marsh

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY