Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Řevnický Rockový Slunovrat léčí a přiveze Royal Republic

Festival Rockový Slunovrat, který se již potřinácté uskuteční ve dnech 31. května a 1. června 2019 v areálu lesního amfiteátru v Řevnicích u Prahy, již zveřejnil kompletní program, ve kterém nechybí třeba skvělí Royal Republic. Líbí se nám ale také charitativní soutěž mladých kapel Rockový Slunovrat léčí, která má za cíl nejen podpořit možné naděje české hudební scény, ale zejména pomoci nemocným cystickou fibrózou.

Na třech pódiích vystoupí mnoho zahraničních i tuzemských kapel a DJů. Headlinerem letošního ročníku je švédská rocková formace Royal Republic, která v rámci svého festivalového turné představí albovou novinku. V závěsu za nimi jsou němečtí punkrockeři Itchy, španělské ska v podání Auxili nebo elektronika od I Wear* Experiment z Estonska. Napůl ze Spojených státu jsou i Noise of Human Art alias N.O.H.A. Zahanbit se nenechá ani česká a slovenská scéna. Skupiny jako Gaia Mesiah, Horkýže Slíže, Wohnout, Circus Problem, Prago Union, Kapitán Demo a další zaplní nabitý dvoudenní program.

Festivalu fandíme a připravujeme rozhovory s Royal Republic i domácím lákadlem na festivalu Kapitánem Demem. A kdybyste chtěli přispět na konto Klubu nemocných cystickou fibrózou, jen do toho! V rámci této „nadace“ lze nově přispívat i na elektrický vozík pro handicapovaného Patrika Šimánka.

Tagy Rockový slunovrat festivaly

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY