Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 17.11.2019 - 08:00

Richie Kotzen testuje digitální kombo Fender Tone Master Twin Reverb

Fender před časem uvedl na trh dvojici digitálních komb Tone Master Twin Reverb a Tone Master Deluxe Reverb, která emulují zvuk známých celolampových modelů. Prvně jmenovanou verzi s koncovým zesilovačem o výkonu 200 W a dvěma neodymovými reproduktory Jensen N-12K otestoval také famózní kytarista Richie Kotzen, což potvrzuje oficiální video postnuté výrobcem na portál YouTube.

Kotzen zde demonstruje zvukové možnosti druhého kanálu (Vibrato) Twinu ve spojení s jeho signovaným japonským Fenderem Telecasterem s jasanovým tělem, javorovým topem, krkovým singlem DiMarzio Twang King a kobylkovým minihumbuckerem Chopper T. V závěru záznamu si můžete poslechnout, jak aparát reaguje na Kotzenův předřazený multiefekt Tech 21 Fly Rig RK5.

„Vypadá to jako normální Fender Twin, ale ve skutečnosti je to plně digitální replikace, napodobující dokonalý zvuk lampového Twinu způsobem, jaký jsem nikdy předtím u digitálního zesilovače neslyšel,“ říká mimo jiné Kotzen na přiloženém videu.

Tagy Fender Fender Tone Master Twin Reverb Richie Kotzen
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY