Přejít k hlavnímu obsahu
JTK - St, 11.03.2015 - 00:01

Posuňte na workshopu své vokální limity

Zpíváte a je vaším cílem posunout dál svou techniku i hlasové možnosti? Pište si do diářů 17. března. Na místě navíc získáte tipy na vokální i pódiovou prezentaci a dozvíte se i něco o praktickém koncertním provozu. Akci od 18.00 v modřanské prodejně Kytary.cz povede zkušená zpěvačka a učitelka zpěvu Johana Teryngerová.

Celý program se bude skládat z teoretické a praktické části. Pro aktivní účastníky, tedy pro ty, se kterými bude Johana rozebírat jejich zpěv a techniku, začne v 18 hodin. Praktická část, která je i pro pasivní účastníky (diváky), začne v 19 hodin. Celý večer bude komentován v češtině i v angličtině.

Během workshopu se dozvíte spoustu cenných rad ohledně techniky zpěvu na mikrofon. Další téma, které probereme, se zaměří na chování a prezentaci zpěváka na pódiu. Pokud máte při vystupování problém dohodnout se zvukařem váš vysněný zvuk na pódiu, bude vás zajímat i problematika zvukové zkoušky, na kterou se také zaměříme. Nakonec se dozvíte i něco o komunikaci s publikem.

Pozvedněte svůj zpěv na vyšší level. Další informace, cenu a registrační formulář najdete na oficiálních stránkách workshopu.

A předtím povinně nácvik s Annou-Marií... ;)

Tagy zpěv

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

JTK
JTK
Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram:…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY