Přejít k hlavnímu obsahu
Papa Roach
Papa Roach
JTK -

Plánované hudební pecky na leden nejen pro rockery

Zajímají vás hudební trendy a novinky? Řekli jsme si, že bychom mohli tu a tam zmínit, co v redakci máme rádi. A že muziku vidíme každý opravdu různě. Posledně to bylo shrnutí loňského roku na české a slovenské scéně. Teď přikládám několik mých osobních tipů na alba, která byste v lednu 2015 neměli minout. Pojďme se na ně mrknout.

Marilyn Manson
Devátá studiová deska Marilyna Mansona by neměla uniknout žádnému fanouškovi tvrdé muziky. Sám Marilyn o počinu The Pale Emperor tvrdí, že bude jeho nejlepší. Zjistit to můžeme někdy mezi 16. – 20. lednem.

Enter Shikari
Milovníci této progresivní party, která kombinuje tvrdé riffy s brutálními elektronickými samply, naplánovala album Mindsweep na 20. ledna. A podle nového videa to bude opět brutal.


Lupe Fiasco
Hip-hopoví nadšenci si možná rádi poslechnou novou desku Lupe Fiasca s názvem Tetsuo & Youth. Ta je naplánovaná také na 20. ledna.

Papa Roach
Klasika. Nové Papa Roach si musí alespoň ze zvědavosti poslechnout každý, komu kolem roku 2000 bylo mezi 10 a 16 lety. Pro tuto generaci je to totiž legenda, že jo. Termín nové desky F.E.A.R. – 27. ledna.

Blind Guardian
Něco pro staromilce. Zavřete bránu svého hradu, rozsviťte louče, sundejte kroužkovou vestu a v klidu si poslechněte nové Blind Guardian. Vyjdou 30. ledna a deska se bude jmenovat Beyond the Red Mirror.

Tagy Hudební tipy

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

JTK
JTK
Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram:…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY